Az iskola dolgozói

 

Iskolavezetés
Faragó Klára egyetem intézményvezető, történelem farago.klara@dfg-szeged.hu
Ábrahám Karolina egyetem intézményvezető-helyettes, angol abraham.karolina@dfg-szeged.hu
Jánoska Zsoltné Fekete Melinda egyetem intézményvezető-helyettes, angol, történelem j.fekete.melinda@dfg-szeged.hu
Tóth Roland egyetem intézményvezető-helyettes, biológia toth.roland@dfg-szeged.hu
Pedagógusok
Ács Gergő egyetem történelem acs.gergo@dfg-szeged.hu
Agócs Ágnes egyetem testnevelés, földrajz agocs.agnes@dfg-szeged.hu
Andóczi-Balog József egyetem angol, média, civilizáció andoczi-balog.jozsef@dfg-szeged.hu
Bak István egyetem német, testnevelés bak.istvan@dfg-szeged.hu
Balogh Ádám dr. egyetem magyar, történelem balogh.adam@dfg-szeged.hu
Balogh István egyetem matematika, angol balogh.istvan@dfg-szeged.hu
Balogh László egyetem rajz balogh.laszlo@dfg-szeged.hu
Bató Ágnes egyetem angol, civilizáció, spanyol bato.agnes@dfg-szeged.hu
Bató Attila egyetem matematika, fizika bato.attila@dfg-szeged.hu
Bánóczki Gabriella egyetem biológia banoczki.gabriella@dfg-szeged.hu
Berta Katalin főiskola angol berta.katalin@dfg-szeged.hu
Canjavec László egyetem angol canjavec.laszlo@dfg-szeged.hu
Czibula Béla egyetem matematika, fizika, informatika czibula.bela@dfg-szeged.hu
Csont Anikó egyetem matematika, földrajz csont.aniko@dfg-szeged.hu
Dóra István egyetem matematika, fizika dora.istvan@dfg-szeged.hu
Dudik Éva egyetem angol dudik.eva@dfg-szeged.hu
Eckhart Kyle főiskola angol társalgás eckhart.kyle@dfg-szeged.hu
Engi Katalin egyetem angol, civilizáció, magyar engi.katalin@dfg-szeged.hu
Engi Zoltán egyetem testnevelés engi.zoltan@dfg-szeged.hu
Erdélyi Eszter egyetem magyar, történelem, média erdelyi.eszter@dfg-szeged.hu
Esősi Andrea egyetem spanyol, német esosi.andrea@dfg-szeged.hu
Fábri Szabolcs Imre egyetem angol, történelem fabri.szabolcs@dfg-szeged.hu
Farkasné Varga Andrea egyetem testnevelés, német farkasne.varga.andrea@dfg-szeged.hu
Gebula Judit egyetem angol, történelem gebula.judit@dfg-szeged.hu
Grácin Márkó egyetem informatika, matematika gracin.marko@dfg-szeged.hu
Hegyi Adrienn egyetem német, történelem hegyi.adrienn@dfg-szeged.hu
Iványiné Török Edina egyetem matematika, kémia ivanyine.torok.edina@dfg-szeged.hu
Jeges Tünde egyetem matematika, vizuális kultúra jeges.tunde@dfg-szeged.hu
Kanyó Anna egyetem magyar, történelem, angol kanyo.anna@dfg-szeged.hu
Kasza Ildikó egyetem francia, olasz kasza.ildiko@dfg-szeged.hu
Kasznai Judit egyetem matematika kasznai.judit@dfg-szeged.hu
Kis Éva egyetem magyar, történelem kis.eva@dfg-szeged.hu
Kis Gábor egyetem címzetes igazgató, matematika, fizika kis.gabor@dfg-szeged.hu
Kispál Csaba egyetem testnevelés kispal.csaba@dfg-szeged.hu
Kiszin Miklós főiskola ének-zene kiszin.miklos@dfg-szeged.hu
Kocsik András egyetem angol kocsik.andras@dfg-szeged.hu
Kocsis Klára egyetem magyar, történelem kocsis.klara@dfg-szeged.hu
Kovács Gabriella egyetem földrajz, testnevelés kovacs.gabriella@dfg-szeged.hu
Kovács Hajnalka egyetem angol kovacs.hajnalka@dfg-szeged.hu
Kovácsné Hegedűs Erzsébet egyetem matematika, kémia kovacsne.hegedus.erzsebet@dfg-szeged.hu
László Zsuzsa egyetem spanyol, angol laszlo.zsuzsa@dfg-szeged.hu
Liszkainé Piros Éva egyetem francia piros.eva@dfg-szeged.hu
Mariánovich Dániel egyetem történelem, informatikus könyvtáros marianovich.daniel@dfg-szeged.hu
Molnárné Tóth Margit egyetem kémia, fizika molnarne.gina@dfg-szeged.hu
Nagy Milán egyetem magyar nagy.milan@dfg-szeged.hu
Nagy Péter egyetem német nagy.peter@dfg-szeged.hu
Nagyné Bús Gabriella egyetem informatika, informatikus könyvtáros nagyne.bus.gabriella@dfg-szeged.hu
Novotny Katalin egyetem magyar, történelem, média novotny.katalin@dfg-szeged.hu
Ótott Noémi egyetem történelem, olasz otott.noemi@dfg-szeged.hu
Paja László dr. egyetem biológia, földrajz paja.laszlo@dfg-szeged.hu
Palkovics Andrea dr. egyetem történelem, spanyol palkovics.andrea@dfg-szeged.hu
Papp István Tiborné egyetem angol papp.istvan.tiborne@dfg-szeged.hu
Papp Tibor egyetem matematika, történelem papp.tibor@dfg-szeged.hu
Prazsák-Hajnal Krisztina egyetem magyar, etika, biológia prazsak-hajnal.krisztina@dfg-szeged.hu
Rácz Dániel egyetem matematika, fizika racz.daniel@dfg-szeged.hu
Seller László egyetem testnevelés, matematika seller.laszlo@dfg-szeged.hu
Simon József Richárd egyetem történelem simon.jozsef.richard@dfg-szeged.hu
Sipos Katalin egyetem spanyol, történelem sipos.katalin@dfg-szeged.hu
Szabó-Gilinger Eszter egyetem angol, francia, informatikus könyvtáros szge@dfg-szeged.hu
Szebenyi Erika egyetem angol, civilizáció szebenyi.erika@dfg-szeged.hu
Székácsné László Éva egyetem spanyol, angol, francia laszlo.eva@dfg-szeged.hu
Szentirmay László egyetem matematika, fizika szentirmay.laszlo@dfg-szeged.hu
Széplaki Laura egyetem biológia, kémia szeplaki.laura@dfg-szeged.hu
Szögi Andrea egyetem angol, magyar szogi.andrea@dfg-szeged.hu
Szűcsné Körmendi Éva egyetem magyar kormendi.eva@dfg-szeged.hu
Técsiné Tóth Mária Magdolna egyetem magyar, francia, etika tecsine.toth.maria@dfg-szeged.hu
Tóth Julianna egyetem matematika, fizika, informatika toth.julianna@dfg-szeged.hu
Tóth Klára egyetem német toth.klara@dfg-szeged.hu
Tusz Jennifer egyetem biológia, angol társalgás, civilizáció tusz.jennifer@dfg-szeged.hu
Vágfalvi Zoltán egyetem történelem, informatikus könyvtáros vagfalvi.zoltan@dfg-szeged.hu
Varga Dóra egyetem biológia varga.dora@dfg-szeged.hu
Varga Viktor egyetem testnevelés varga.viktor@dfg-szeged.hu
Vargáné Mitták Mónika egyetem kémia, fizika mittak.monika@dfg-szeged.hu
Vecsei Gabriella dr. egyetem angol vecsei.gabriella@dfg-szeged.hu
Zsótér Rózsa egyetem magyar, történelem zsoter.rozsa@dfg-szeged.hu
Oktató-nevelő munkát segítő munkatársak
Farkas Szilvia érettségi laboráns farkas.szilvia@dfg-szeged.hu
László Jenőné főiskola iskolatitkár laszlo.jenone@dfg-szeged.hu
Lévai Tamás főiskola rendszergazda levai.tamas@dfg-szeged.hu
Szalai Judit főiskola iskolatitkár szalai.judit@dfg-szeged.hu
Tóth Ádám érettségi rendszergazda toth.adam@dfg-szeged.hu
Funkcionális dolgozók
Juhász Éva 62/554-960, 62/620-180 gazdasági titkár ugyvitel@dfg-szeged.hu
Tóth Mária  62/554-961, 62/620-180 gondnok ugyvitel@dfg-szeged.hu
Halász József   karbantartó  
Kovács Zsolt    karbantartó  
Borbély László   portás  
Farkas Gyöngyi   portás  
Postás Romulusz    portás