Tanári fogadóórák

Név Fogadó óra időpontja
Ábrahám Karolina szerda 2.óra
Ács Gergő Péter szerda 4.óra
Agócs Ágnes Zsuzsanna hétfő 3.óra
Andóczi-Balog József Szabolcs szerda  4.óra
Bak István László kedd 4.óra
Dr. Balogh Ádám Zoltán péntek 4.óra
Balogh István kedd  8.óra
Balogh László péntek 4.óra
Bánóczki Gabriella csütörtök  4.óra
Bató Ágnes csütörtök  7.óra
Bató Attila Sándor kedd 6.óra
Canjavec László Tamás szerda 5.óra
Czibula Béla kedd 4.óra
Csont Anikó Edit szerda 8.óra
Dóra István kedd 5.óra
Dr. Paja László István hétfő 3.óra
Dr. Vecsei Gabriella hétfő 4.óra
Dudik Annamária Éva csütörtök  3.óra
Eckhart Kyle Alan hétfő 4.óra
Engi Katalin kedd 4.óra
Engi Zoltán Mihály kedd 6.óra
Erdélyi Eszter szerda 5.óra
Esősi Andrea péntek  2.óra
Fábri Szabolcs Imre csütörtök  4.óra
Faragó Klára csütörtök  4.óra
Farkasné Varga Andrea kedd  4.óra
Gebula Judit csütörtök  3.óra
Grácin Márkó hétfő 5.óra
Hegyi Adrienn péntek  2.óra
Iványiné Török Edina Éva hétfő 4.óra
Jánoska Zsoltné Fekete Melinda csütörtök  3.óra
Jeges Tünde csütörtök  4.óra
Kanyó Anna Mária péntek 4.óra
Kasza Ildikó péntek  2.óra
Kis Éva hétfő 7.óra
Kis Gábor péntek 3.óra
Kispál Csaba kedd 5.óra
Kiszin Miklós Gyula szerda 5.óra
Kocsik András Levente kedd 4.óra
Kocsis Klára kedd 6.óra
Kovács Gabriella Mária péntek 4.óra
Kovács Hajnalka Katalin szerda 3.óra
Kovácsné Hegedűs Erzsébet szerda 4.óra
Liszkainé Piros Éva csütörtök  2.óra
Mariánovich Dániel Zoltán Könyvtári nyitvatartási időben (egyeztetés után)
Molnárné Tóth Margit Ibolya hétfő 3.óra
Nagy Milán péntek 2.óra
Nagy Péter kedd 4.óra
Nagyné Bús Gabriella csütörtök  3.óra
Novotny Katalin Margit kedd 7.óra
Ótott Noémi szerda 3.óra
Dr. Palkovics Andrea kedd 4.óra
Papp István Tiborné hétfő 2.óra
Papp Tibor péntek 1.óra
Prazsák-Hajnal Krisztina szerda 5.óra
Rácz Dániel hétfő 3.óra
Seller László csütörtök  4.óra
Simon József Richárd csütörtök  5.óra
Sipos Katalin Márta hétfő 2.óra
Szabó-Gilinger Eszter hétfő 2.óra
Szebenyi Erika szerda 3.óra
Székácsné László Éva Mária péntek  3.óra
Szentirmay László Tamás csütörtök  5.óra
Széplaki Laura kedd 6.óra
Szögi Andrea Melinda hétfő 3.óra
Szűcsné Körmendi Éva csütörtök  4.óra
Técsiné Tóth Mária Magdolna hétfő 6.óra
Tóth Julianna hétfő 3.óra
Tóth Klára hétfő 5.óra
Tóth Roland Szabolcs kedd 3.óra
Tusz Jennifer Christine péntek 6.óra
Vágfalvi Zoltán Csaba kedd 3.óra
Varga Dóra péntek 5.óra
Varga Veronika időpont egyeztetés alapján
Varga Viktor hétfő 3.óra
Vargáné Mitták Mónika kedd 3.óra
Zsótér Rózsa Edit szerda 6.óra