2020 / 2021-es tanév

A  U  G  U  S  Z  T  U  S
17. H  
18. K  
19. Sze  
20. Cs  
21. P  
22. Szo  
23. V  
24. H 9:00: Alakuló értekezlet; 10:30: Mkvez ért.
25. K 8-10: OF, 10:00 matek, töri+magyar, tesi 12:00: id.nyelv mk értekezlet, 9.00: osztályozó, javító, különbözeti, átvételi vizsgák; 9. évfolyam tankönyvosztás
26. Sze 9.00: átvételi vizsgák;  10:00: angol, ttk, fizika-infó mk értekezlet; 10. évfolyam tankönyvosztás; Okos eszközök az oktatásban
27. Cs Gólyanap; helyi tantervek leadása; 11. évfolyam tankönyvosztás; Okos eszközök az oktatásban
28. P 12. évfolyam tankönyvosztás, Vizsgák adminisztrációja; Okos eszközök az oktatásban
29. Szo Okos eszközök az oktatásban
30. V  
31. H 8:00: Tanévnyitó értekezlet, tűz-, baleset- és munkavédelmi oktatás (színházterem)
S Z E P T E M B E R
1. K Tanév első napja: 8:00 évnyitó a 9. évfolyamnak (felelős: Csanyevác László), 9:20-12:00: osztályfőnöki órák
2. Sze angol szintfelmérő a 9. évfolyamnak a 1.órában
3. Cs 9. évf. szülői értekezlet 17.00
4. P  
5. Szo  
6. V  
7. H Őszi érettségi jelentkezési határidő
8. K  
9. Sze  
10. Cs  
11. P  
12. Szo  
13. V  
14. H Munkatervek leadási határideje
15. K Rácz Dániel minősítés
16. Sze  
17. Cs 12. évf. szülői értekezlet 17:00 (előtte munkaközösségi megbeszélés a végzős feladatokról)
18. P OKTV jelentkezési határidő (ADAFOR: szeptember 25); LanguageCert szóbeli
19. Szo LanguageCert írásbeli és szóbeli
20. V  
21. H  
22. K  
23. Sze  
24. Cs  
25. P LanguageCert szóbeli
26. Szo  
27. V  
28. H  
29. K  
30. Sze  
O  K  T  Ó  B  E  R
1. Cs Balogh László minősítése
2. P  
3. Szo  
4. V  
5. H  
6. K Rádiós megemlékezés az aradi vértanúkról, 3.óra végén, felelős: Vágfalvi Zoltán; Nyílt nap 17:00 felelős: Ábrahám Karolina
7. Sze  
8. Cs Varga Viktor minősítés; Deák Fordítóverseny, felelős: Bató Ágnes
9. P  
10. Szo  
11. V  
12. H  
13. K Gólyahét (szervező: Andóczi-Balogh József és a 9.a)
14. Sze 15:00 angol szinfelmérő tehetséggondozóhoz
15. Cs I. Magyar-matek tehetséggondozó
16. P Gólyabál;Deák koszorúzás (Széchenyi tér) 4. óra, felelős: Székácsné László Éva (9e); LanguageCert írásbeli és szóbeli
17. Szo LanguageCert szóbeli                                                                      
18. V  
19. H magyar 8.00; földrajz 14.00
20. K Tanulmányi területek és felvételi eljárás rendjének rögzítése az információs rendszerében és a honlapon.; matematika 8.00
21. Sze történelem 8.00, francia 14.00
22. Cs Október 23-i megemlékezés,  5. óra, felelős: Prazsák-Hajnal Krisztina; angol 8.00,kémia 14.00
23. P LanguageCert szóbeli (!)
24. Szo LanguageCert szóbeli     
25. V  
26. H őszi szünet; vizuális kultúra 8.00
27. K őszi szünet; német 8.00, momé 14.00
28. Sze őszi szünet; info 8.00
29. Cs őszi szünet; olasz 8.00, biológia 14.00
30. P őszi szünet; spanyol 8.00,  fizika 14.00
31. Szo őszi szünet
N  O  V  E  M  B  E  R
1. V őszi szünet
2. H történelem OKTV
3. K földrajz OKTV
4. Sze informatika II. OKTV (programozási ismeretek)
5. Cs II. Magyar/matematika tehetséggondozó szakkör
6. P  
7. Szo  
8. V  
9. H Nevelési értekezlet; német OKTV
10. K matematika OKTV
11. Sze magyar nyelv OKTV
12. Cs 16:00: Pályaorientációs szülői értekezlet (10. évfolyam); 17:00: szülői ért. (10-11.évf.) 18:00: fogadóóra; Emelt szóbeli időszak kezdete; fizika OKTV
13. P Olvasás Éje (péntek-szombat), felelősök: Mariánovich Dániel, Kovácsné Hegedűs Erzsébet
14. Szo  
15. V  
16. H Emelt szóbeli időszak vége; kémia OKTV
17. K biológia OKTV
18. Sze informatika I.  OKTV (alkalmazási ismeretek)
19. Cs III. Magyar/matematika tehetséggondozó szakkör; francia OKTV
20. P A méréshez szükséges adatok megküldése
21. Szo  
22. V  
23. H Közép szóbeli időszak kezdete; angol OKTV
24. K olasz OKTV
25. Sze spanyol OKTV
26. Cs IV. Magyar/matematika tehetséggondozó szakkör
27. P Közép szóbeli időszak vége                           
28. Szo  
29. V                                                                                                                                            
30. H magyar irodalom OKTV
D  E  C  E  M  B  E  R
1. K  
2. Sze  
3. Cs V. Magyar/matematika tehetséggondozó szakkör
4. P Értesítés bukásveszélyről; 15:00 Nyelvi kavalkád, felelős: Ótott Noémi                                                                                                                               
5. Szo LanguageCert írásbeli és szóbeli
6. V  
7. H A központi írásbeli felvételi vizsgákra a feladatlapigény jelentése  a Hivatalnak.
8. K  
9. Sze  
10. Cs  
11. P LanguageCert szóbeli
12. Szo ÁTHELYEZETT MUNKANAP; LanguageCert szóbeli
13. V  
14. H  
15. K  
16. Sze  
17. Cs Karácsonyi Est 18:00, felelős: Kocsik András
18. P  
19. Szo  
20. V  
21. H téli szünet
22. K téli szünet
23. Sze téli szünet
24. Cs téli szünet
25. P téli szünet
26. Szo téli szünet
27. V téli szünet
28. H téli szünet
29. K téli szünet
30. Sze téli szünet
31. Cs téli szünet
J  A  N  U  Á  R
1. P téli szünet
2. Szo téli szünet
3. V téli szünet
4. H Osztályozó vizsgák kezdődnek
5. K  
6. Sze  
7. Cs vizuális kultúra OKTV
8. P  
9. Szo  
10. V  
11. H Fittség mérés kezdete; mome OKTV
12. K Nyílt nap 17:00 felelős: Ábrahám Karolina
13. Sze  
14. Cs I.Nyelvi tehetséggondozó szakkör; Érettségi-felvételi tájékoztató 11-12. évf. 17.00, felelős: Faragó Klára - Tóth Roland
15. P  
16. Szo  
17. V  
18. H  
19. K  
20. Sze  
21. Cs  
22. P Első félév vége; osztályozó konferencia                                                               
23. Szo   8.o. egys. írásbeli felvételi 10.00
24. V  
25. H Pályaorientációs nap / 8. o. felvételik javítása
26. K  
27. Sze  
28. Cs Deák koszorúzás - Dóm tér, 5.órában, felelős:Zsótér Rózsa (9c); II.Nyelvi tehetséggondozó szakkör; Pótló központi írásbeli felvételi vizsgák 14.00
29. P Félévi értesítő kiosztásának határideje                                                                                    
30. Szo Szalagavató bál és szalagtűzés, felelős: Farkas Szilvia, Paja László
31. V  
F  E  B  R  U  Á  R
1. H Félévzáró értekezlet
2. K  
3. Sze  
4. Cs III.Nyelvi tehetséggondozó szakkör
5. P Társasjátékok éjszakája, felelős: Kovácsné Hegedűs Erzsébet, Szabó-Gilinger Eszter
6. Szo  
7. V  
8. H 8. o. értékelő lapok kiosztásának határideje
9. K  
10. Sze  
11. Cs IV.Nyelvi tehetséggondozó szakkör
12. P  
13. Szo  
14. V  
15. H Igazgatói szünet; Érettségi-felvételi jelentkezés határideje
16. K Igazgatói szünet
17. Sze Igazgatói szünet
18. Cs Igazgatói szünet
19. P Igazgatói szünet
20. Szo  
21. V  
22. H  
23. K  
24. Sze  
25. Cs V.Nyelvi tehetséggondozó szakkör; Rádiós megemlékezés a kommunista diktatúrák áldozatairól, 3.óra végén, felelős: Vágfalvi Zoltán
26. V P  
27. Szo  
28. V  
M  Á  R  C  I  U  S
1. H KT szóbeli felvételi
2. K  
3. Sze  
4. Cs  
5. P  
6. Szo  
7. V  
8. H Szóbeli felvételi a többi tagozatnak
9. K  
10. Sze  
11. Cs Szóbeli pótnap minden tagozatnak
12. P Ünnepség az 5. órában, felelős: Kocsis Klára
13. Szo  
14. V  
15. H Nemzeti ünnep
16. K A felvételi jegyzék nyilvánosságra hozatala.
17. Sze  
18. Cs Szülői értekezlet 17:00; fogadóóra 18:00
19. P Értesítés bukásveszélyről 12. évf.
20. Szo  
21. V  
22. H Digitális témahét
23. K Digitális témahét
24. Sze Digitális témahét; Deák Olimpia zárónapja, felelős: Nagy Péter
25. Cs Digitális témahét
26. P Digitális témahét
27. Szo  
28. V  
29. H  
30. K  
31. Sze  
Á  P  R  I  L  I  S
1. Cs tavaszi szünet
2. P tavaszi szünet
3. Szo tavaszi szünet
4. V Húsvét
5. H Húsvét
6. K tavaszi szünet
7. Sze  
8. Cs  Diákparlament, felelős: Nagy Péter
9. P  
10. Szo  
11. V  
12. H Osztályozó vizsgák kezdődnek
13. K  
14. Sze  
15. Cs  
16. P Megemlékezés a holokauszt áldozatairól, (kiállítás) felelős:Ótott Noémi;  Emelt szint választás határideje a 10. évfolyamnak
17. Szo  
18. V  
19. H Fenntarthatósági témahét, felelősök: Szabó-Gilinger Eszter, Kocsik András, Tusz Jennifer, Varga Dóra, Prazsák-Hajnal Krisztina
20. K Fenntarthatósági témahét
21. Sze Fenntarthatósági témahét
22. Cs Fenntarthatósági témahét
23. P Fenntarthatósági témahét; végzősök búcsúztattójának főpróbája; Fittség mérés vége
24. Szo  
25. V  
26. H Végzősök búcsúztatója, felelős: Nagy Milán
27. K  
28. Sze  
29. Cs osztályozó konferencia
30. P Végzősök utolsó tanítási napja, Ballagás (délután): műsor felelőse: Balogh László, rendfenntartás: Varga Viktor (10f), kapudíszítés: Dr. Paja László (11f )
 M  Á  J  U  S
1. Szo Munka ünnepe
2. V  
3. H DÖK nap (tanítás nélküli mn.); magyar 9:00
4. K Du. tanítás; matematika 9:00
5. Sze Du. tanítás; történelem 9:00
6. Cs Du. tanítás; angol 9:00
7. P Értesítés bukásveszélyről; német 9:00
8. Szo  
9. V  
10. H  
11. K kémia 8:00 / földrajz 14:00
12. Sze  
13. Cs biológia 8:00
14. P középszint informatika 8:00 / ének 14:00
15. Szo  
16. V  
17. H emelt szint informatika 8:00
18. K fizika 8:00 / vizuális kult. 14:00
19. Sze francia 8:00
20. Cs spanyol 8.00, momé 14.00
21. P  
22. Szo  
23. V Pünkösd
24. H Pünkösd hétfő
25. K olasz 8.00
26. Sze Kompetenciamérés 10. évf.
27. Cs  
28. P A fittség mérés eredményeinek feltöltése a NETFIT rendszerbe
29. Szo  
30. V  
31. H  
J  Ú  N  I  U  S
1. K  
2. Sze  
3. Cs emelt szint szóbeli időszak kezdete
4. P Nemzeti Összetartozás Napja, 3. óra végén, felelős: Vágfalvi Zoltán (11g)
5. Szo  
6. V  
7. H  
8. K  
9. Sze  
10. Cs emelt szint szóbeli időszak vége
11. P  
12. Szo  
13. V  
14. H Osztályozó konferencia; Középszintű szóbeli érettségik kezdete
15. K Utolsó tanítási nap; Vidám tanévzáró (felelős: Nagy Péter és a DÖK)
16. Sze  
17. Cs  
18. P  
19. Szo  
20. V  
21. H  
22. K  
23. Sze  
24. Cs Évzáró ünnepség 18:00, kitűnők fogadása, Deákos tehetség díj átadása
25. P Középszintű szóbeli érettségik vége
26. Szo Záróértekezlet
27. V  
28. H  
29. K  
30. Sze  
J  Ú  L  I  U  S
1. Cs  
2. P  
3. Sz